Hoofdkantoor Dordrecht

Johan Kloens, directie
johan@kloens.nl

Peter Kloens, directie
peter@kloens.nl

Adriaan Kloens, directie / hoofduitvoerder
adriaan@kloens.nl

Corina Kloens, directie / hoofd bedrijfsbureau en administratie
corina@kloens.nl

Anja Visser, administratief medewerkster
anja@kloens.nl

Miranda van Dalen, administratief medewerkster
miranda@kloens.nl

Stephan de Veth, uitvoerder
stephan@kloens.nl

Adrie Naaktgeboren, uitvoerder
adrie@kloens.nl

Daltonstraat 48
3316 GD Dordrecht
Tel: 078 - 618 19 00
Fax: 078 - 617 03 30
E-mail: info@kloens.nl

Openingstijden Gebr. Kloens B.V. van 8:00 tot 17:00 uur, daarbuiten op afspraak.

Ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 23080990.